Alustavate ettevõtjate baaskoolitus 2017

SA Pärnumaa Ettevõtlus-ja Arenduskeskus, BDA Consulting ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus korraldavad kevadel 2017 aastal  7-päevase eestikeelse baaskoolituse alustavatele ettevõtjatele. Koolitus annab vajalikud baasteadmised oma ettevõtte käivitamiseks ja edukaks jätkamiseks.

Koolitus keskendub järgmistele teemadele:

  • Strateegiline planeerimine väikeettevõttes: mina kui ettevõtja, äriidee ning ärimudeli arendamine.
  • Tootearendus ja teenuse disain.
  • Turundus ja mĂĽĂĽk: turundusstrateegia ning turundus- ja mĂĽĂĽgiplaan.
  • Finantsjuhtimise alused.
  • Meeskonna moodustamine ja juhtimine, äri moodustamiseks ressursside leidmine.

Koolituse käigus valmib ka äriplaan.

Koolitus toimub 7 päeval:

I moodul 09.-10.03.17 Elmo Puidet
II moodul 23.-24.03.17 Elmo Puidet
III moodul 06.-07.04.17 Elmo Puidet, Siiri Einaste
IV moodul 28.04.2017 Elmo Puidet

 

Koolitajate info.

Elmo Puidet – BDA Consulting OĂś, partner ja vanemkonsultant

Elmol on rohkem, kui  15- aastane strateegilise juhtimise ja arengu kavandamise kogemus nii era- kui avalikus sektoris ning pikaajaline ettevõtjate, juhtide ja meeskondade koolitamise kogemus, sh väljaspool Eestit (nt Lätis, Leedus, Ukrainas, Gruusias, Valgevenes). Viimase 10 aasta jooksul läbi viidud ca 50 erineva organisatsiooni arenguprotsessi ning koolitatud tuhandeid inimesi.

Elmo võtmeoskused on ärimudeli analüüs ja arendus, ettevõtete strateegia nõustamine ja  arengu planeerimine, (koolitused ja nõustamine), strateegiaprotsessi kavandamine ja juhtimine, äriplaanide koostamine, ettevõtjate, juhtide ja meeskondade koolitused, coaching ja mentorlus.

Elmo Puidet omab praktilisi kogemusi ettevõtlusest olles spetsialist ja tippjuht panganduses, turundusdirektor ja juhatuse esimees tootmisettevõtetes ning toimib nõukogu liikmena erinevates ettevõtetes ka praegu. Elmol on rohkem kui 10 aastane strateegiate ja äriplaanide koostamise ja elluviimise kogemus nii era- kui avalikus sektoris. Viimase viie aasta jooksul on ta läbi viinud ca 100 koolitust

Ăśhiskondlikku tegevust arendab Elmo liidrite kasvatamise keskkonnas – Eesti Noortekojas (www.jci.ee).

 

Siiri Einaste – Majanduskoolitus OĂś, juhataja, koolitaja ja konsultant

Siiril on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna majandusküberneetika erialal. Tal on koolitaja- ja nõustamiskogemused alates 1995.a.

Siiri võtmekompetentsid on raamatupidamine, finants- ja projektijuhtimine, erinevate toetuste taotlemine ja toetustaotluste menetlemine, ekspert tööhõiveprojektides ning mitmetes avaliku-, mittetulundus- ning erasektori koostööprojektides. Tema konsultatsioonikogemus sisaldab muu hulgas äriplaanide ja tasuvusanalüüside koostamist ning finantsanalüüside läbiviimise nõustamist. Siiri on läbi viinud hulgaliselt koolitusi nii era- kui ka mittetulundussektorile sh alustavatele ettevõttele.

Siiri on nõustanud enam kui saja äriplaani koostamist, olnud mentor nii Tallinna kui Tartu Mentorklubis, nõustanud mittetulundusühinguid ja sihtasutusi finantsjuhina Kodanikuühiskonna Sihtkapitalis.

Siiri on Eesti Konsultantide Assotsiatsiooni ja Eesti Kvaliteediühingu liige. Ta on läbinud andragoogi (täiskasvanute koolitaja) koolitusprogrammi ja omab NLP Practitioner sertifikaati.

 

Koolitus toimub Pärnu Jahtklubi koolitusruumides (Lootsi 6, Pärnu) ning kõigil päevadel toimuvad loengud kell 10.00 – 17.00.

7-päevase koolituse osalemistasu on 40 eurot, mis sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipause (ei sisalda lõunasööki).

Koolitusel osalemise soovist andke palun teada PEAK ettevõtluskonsultant Margit Kool`ile, meilile: margit@peak.ee .

 

Olete oodatud osalema!