Pärnumaa Ettevõtluse auhind 2014

Pärnumaa Ettevõtluse auhind 2014 laureaadid:

Aasta maaelu edendaja 2014
MS Balti Trafo OÜ on peamiselt Saksa kapitalil põhinev tootmisettevõte, mille tegevusvaldkonnaks on väiketransformaatorite ja induktiivkomponentide tootmine. Valmistatakse väiketransformaatoreid, erinevaid induktiivkomponente ja toiteseadmeid. Põhiline rõhuasetus on seatud klientide erilahendusi nõudvate toodete välja töötamisele ja tootmisele.

Välisinvestor 2014
OÜ Harmet moodulmajade s.t ruumelementide tootmine on alguse saanud 1997 a. Toodangu hulgast leiate erinevaid moodulehitisi, ehitussoojakuid, moodultualette, ning ka erinevaid metallkonstruktsioone. Kliendile pakutakse terviklahendust – alustades projekteerimisest ja lõpetades hoonete paigaldamisega.

Aasta edukas uuendaja 2014 ja Pärnu linna ettevõtluse peaauhind
Scanfil OÜ, mis on mastaapne elektroonikatööstusseadmeid tootev ettevõte, noteeritud Helsingi börsil ja kontserni kogukäive on pea 200 mln €. Ettevõttes töötab ligi 500 töötajat, aastane käive ületab 40 mln eurot. Investeeritakse peamiselt mehaanikatoodete seadmetesse.

Aasta eksportöör 2014 ja ühtlasi Pärnumaa parim ettevõte „Pärnumaa Karu“
Trimtex Baltic OÜ on spordirõivaste tootja. Toodeteks on spordirõivad spordiklubidele ning ettevõtetele. Ettevõtte müügitulu kasvas aastaga 37%, ulatudes 7, 7 miljoni euroni. Töötajate arv on suurenenud aasta jooksul 84ni, kellest 18 arvutigraafikut modelleerivad spetsiaalse tarkvara abil uusi tooteid. Tänaseks on vastu võetud otsus laieneda uutesse kaasaegsetesse, tellimusmahtude kasvu tagavatesse ruumidesse.