Inkubaator

Mis on inkubaator?

Inkubaator on loominguline ja ettevõtlik keskkond kõigile ettevõtetele, olenemata nende tegevusvaldkonnast. Inkubaator on koht, kus aitame ettevõttel paremini turule tulla ja hoogsamalt kasvada.

Keda ootame?

Ootame eristuva idee ja ambitsioonika ärimudeliga alustavaid ettevõtteid (inkubaatorisse sisenemisel registreerimisest kuni 2 a), mis soovivad areneda ja uusi turge leida. Ettevõte koosneb soovitavalt meeskonnast.

Mida pakume?

Inkubaatorisse sisenenud ettevõtjale pakub PEIn tuge oma ettevõtte käivitamisel ning kasvamisel. Me aitame liitunud ettevõttel saavutada ärilised eesmärgid läbi individuaalse arenguprogrammi, mis kestab 24 kuud. Programm jaguneb stardi-, kasvu- ja ekspordimooduliks, mis lõpevad saavutatu üle vaatamise ja edasiste sihtide seadmisega. Programmi lõppedes on ettevõttel välja töötatud kindel toode või teenus, tal on kindel klientuur, saavutatud stabiilne käive ning loodud edasist arengut toetav toimiv meeskond.

Kus asub?

Pärnumaa Ettevõtlusinkubaator ehk PEIn asub Pärnu keskklinnas, aadressil Uus 5. Inkubaatoris on soodsa rendihinnaga ruumid neljale ettevõtjale ja ühine koostööruum.

Täiendavalt ootame inkubaatoriga liituma ka neid alustavaid ettevõtteid, kel on oma ruumid olemas, kuid ootavad tuge inkubaatori pakutavate teenuste näol.

 

Liitu Pärnunmaa Ettevõtlusinkubaatoriga!

Saada oma taotlus koos lisadokumentidega PEAKi. Taotluse esitamisel võib lisada äriplaani koos finantsplaaniga.

Inkubatsiooniteenuse taotlusvormi saab täita siin või saata vorm täidetult mari@peak.ee

 

Soovitame enne taotluse esitamise tulla PEAKisse nõustamisele, et vaadata üle äriplaan ja finantsplaan ning inkubaatoris pakutavate teenuste sobivus ettevõtte arenguvajaduste ja ootustega. Selleks on vajalik eelnevalt kokku leppida nõustamise aeg e-postil: mari@peak.ee või PEAK telefonil 5551 7755.

Lähemalt juba tegutsevatest inkubantidest saad lugeda siit.

Pärnumaa ettevõtlusinkubaatori projektijuht Mari Erm-Reining artikkel ajalehes Pärnu Postimees 08.märts 2016

PEin_logo_kirjaga