Inkubandid

Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatori ettevõtted

 

TaMi Automatics OÜ-i lõid kaks vahvat selli. Kuna Mirkol on pereettevõte, mis kasvatab Võistes katmikalal tomateid ning tal oli probleemiks leida väiketootjatele mõistliku hinnaga automaatikat, tuli idee hakata tegelema aiandusautomaatikaga. Sealt edasi osalesid nad Ettevõtlikul Pärnakal, ideega Taimevalvur. Kogu selle konkursi ajanuputasid nad lisaks Taimevalvurile veel erinevaid seadmeid, millest Võistes puudus oli/on. Taimevalvuri idee osutus nii heaks, et neil õnnestus 2016 aasta konkurss võita. Saadud teadmiste, motivatsioonilaengu ja preemiaga sai loodud TaMi Automatics OÜ, et kõik see mis nad teevad, mõtlevad ja toodavad jõuaks ka teiste samasugusete probleemiga maadlevate aednikeni.

Juhul kui sul on häid ideid, oled avatud mõtlemise ning motiveeritud, siis võta kindlasti meiega ühendust ning liitu tiimiga! Ühendust TaMiAutomaticsi vahvate inimestega saab aadressil info@tamiautomatics.com

 

Kaubamärgi Disainivõti all tegutseb Adoramus OÜ. DISAINIVÕTI on esimene professionaalne teenusedisaini stuudio Lääne-Eestis, mis alustas tegevust 2016. aasta sügisel Pärnus.

DISAINIVÕTI visiooniks on olla Eesti ettevõtete ja organisatsioonide jaoks võtmekimbuks, mis aitab avada uksi uutele võimalustele ja arengutele, innovatsioonile ja loovusele. Soovime olla armastatud partner teenuste arendamisel ja äriprotsesside analüüsimisel. Meie meeskonna erikompetentsid ning teenusedisaini suurepärased tööriistad aitavad tagada, et koostöö meiega on iga kliendi jaoks inspireeriv, arendav ja innustav kogemus.

DISAINIVÕTI missiooniks on aidata ettevõtetel ja organisatsioonidel vältida olukorda, kus läbimõtlemata või halvasti korraldatud teenuste tõttu kaotatakse nii kliente kui kasumit. Aitame leida uusi ja loovaid võimalusi oma äri kasvatamiseks, teenuste kvaliteedi ja efektiivsuse tõstmiseks ning klientide ja töötajate rahulolu suurendamiseks. Meie töö tulemusena saad Sa juhina teadlikumaks oma klientide ja Sinu ettevõttega seotud huvigruppide vajadustest ja soovidest ning suudad pakkuda teenuseid, mis on originaalsed, innovatiivsed, efektiivsed, tulutoovad ja hoolivad.

Disainivõtme ellukutsuja on Agnes Pulk ja tema kontakt on   agnes@disainivoti.com

 

papistkiisu_logo_valge

Papist Kiisu OÜ valmistab papist, kartongist ja paberist kodu(sisustus)tooteid. Tooted on minimalistlikus moodsas stiilis järgides maailmas valitsevaid trende. Põhilisteks toodeteks on kartongist taburetid ja mängumööbel lastele ning volditud lambivarjud.
Teise suunana pakutakse graafilise disaini ja pakendidisaini teenust. Lisaks pakutakse õpitubasid paberist ja papist toodete valmistamiseks erinevates tehnikates, nt origami. Ettevõtte juht on Katrin Lember ja tema kontakt on kati@male.ee

 

 

safelight

 

Safelight OÜ tegevuse eesmärk on parandada liiklusturvalisust, arendades termokaameratega integreeritud LED-valgustuslahendusi, mis teavitavad mootorsõidukijuhte potentsiaalsetest ohuolukordadest teed ületavate jalakäijate või jalgratturitega. Ettevõttega saab kontakti aadressil: tarmo@safelight.ee

 

 

filmitegija

 

Filmitegija OÜ on tänaseks inkubaatorist välja kasvanud. Filmitegija pakub reklaamklippide tootmist ja ürituste video jäädvutamist. Lisaks arendab ettevõte mitmeid filmiideid.
Loovad visiooni, filmivad, monteerivad ning levitavad reklaami vastavalt kliendi vajadustele ning nõudmistele. Ettevõttega saab kontaki andres@filmitegija.ee

 

 

 

 

 

webarxpeak

 

ESEC Solutions OĂś on ettevõte, kelle eesmärgiks on veebiturvalisus. Tänaseks on ESEC Solutions Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatorist välja kasvanud. Kõigepealt  saavutati  kolmas koht Tšehhi vanimas veebriturvalisuse ärikiirendis! NĂĽĂĽdseks on valmis saanud WebARX’i esimene (WordPressi) versioon, mis hoiab endas veebilehe tulemĂĽĂĽri, viirusetõrjet ning tarkvara analĂĽĂĽsimist, mille abil on võimalik veebilehel olevad koodivead (turvariskid) ka ära parandada.
Tehakse koostööd Tšehhist ka AVG’ga, kellega toimuvad läbirääkimised WebARX’i viirusetõrje koostöö osas. ESEC Solutions  on juba ka alustanud litsentside mĂĽĂĽki ning distribuutorite otsimist.
Hetkel hoiab WebARX turvalisena juba ligi 30 veebilehte ning see number kasvab iganädalaselt. Webarxsi saab  aadressilt: www.webarxsecurity.com ja ettevõttega kontakti oliver@esec.ee

 

Klingen OÜ on väike foto- ja disainistuudio, kus väärtustatakse loovat kujundust ja pikaajalist kliendisuhet. Ettevõtte põhiväljundiks on fotograafia ja veebidisain ning inspiratsiooniks edulood. Loovad kogemusi läbi puhta koodi, alati mõeldes kasutajale, lõpptulemuseks terviklahendused koos kodulehe sisuga.