Inkubandid

Pärnumaa Ettevõtlusinkubaator asub Pärnu vanalinnas,  aadressil Uus 5, Maarja Magdaleena Gildi hoovis.
Inkubaatoris saavad ettevõtted tegutseda kas soodsal kontoripinnal, mida inkubaator pakub või virtuaalset ehk siis tegutsedes küll oma pinnal, kuid kasutades kõiki inkubaatori teenuseid ja võimalusi.

Kaubamärgi Disainivõti all tegutseb Adoramus OÜ. Ettevõte pakub teenusedisaini teenust. Hea teenusedisain on nagu võti, mis avab Sinu äri jaoks uusi uksi, võidab klientide tähelepanu ja usalduse ning toob esile just Sinu ettevõtte unikaalsuse. Disaininvõti on täielikult Sinu edule pühendunud strateegiline disainistuudio. Kontakti ettevõttega saab e-posti aadressil: disainiv6ti@gmail.com

safelight

 

Safelight OÜ tegevuse eesmärk on parandada liiklusturvalisust, arendades termokaameratega integreeritud LED-valgustuslahendusi, mis teavitavad mootorsõidukijuhte potentsiaalsetest ohuolukordadest teed ületavate jalakäijate või jalgratturitega.

 

 

 

papistkiisu_logo_valge

Papist Kiisu OÜ valmistab papist, kartongist ja paberist kodu(sisustus)tooteid. Tooted on minimalistlikus moodsas stiilis järgides maailmas valitsevaid trende. Põhilisteks toodeteks on kartongist taburetid ja mängumööbel lastele ning volditud lambivarjud.
Teise suunana pakutakse graafilise disaini ja pakendidisaini teenust. Lisaks pakutakse õpitubasid paberist ja papist toodete valmistamiseks erinevates tehnikates, nt origami.

 

 

filmitegija

 

 

Filmitegija OÜ, arenev ettevõte videoteenuste valdkonnas. Lisaks ürituste meeldejäävale foto- ning video salvestusele pakuvad reklaamklippide tootmist.
Loovad visiooni, filmivad, monteerivad ning levitavad reklaami vastavalt kliendi vajadustele ning nõudmistele.

 

 

 

 

 

 

webarxpeak

 

ESEC Solutions OĂś on ettevõte, kelle eesmärgiks on veebiturvalisus. Tänaseks on ESEC Solutions Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatorist välja kasvanud. Kõigepealt  saavutati  kolmas koht Tšehhi vanimas veebriturvalisuse ärikiirendis! NĂĽĂĽdseks on valmis saanud WebARX’i esimene (WordPressi) versioon, mis hoiab endas veebilehe tulemĂĽĂĽri, viirusetõrjet ning tarkvara analĂĽĂĽsimist, mille abil on võimalik veebilehel olevad koodivead (turvariskid) ka ära parandada.
Tehakse koostööd Tšehhist ka AVG’ga, kellega toimuvad läbirääkimised WebARX’i viirusetõrje koostöö osas. ESEC Solutions  on juba ka alustanud litsentside mĂĽĂĽki ning distribuutorite otsimist.
Hetkel hoiab WebARX turvalisena juba ligi 30 veebilehte ning see number kasvab iganädalaselt. WebARX’i on võimalik saada aadressilt: https://www.esec.ee

 

Klingen OÜ on väike foto- ja disainistuudio, kus väärtustatakse loovat kujundust ja pikaajalist kliendisuhet. Ettevõtte põhiväljundiks on fotograafia ja veebidisain ning inspiratsiooniks edulood.
Loovad kogemusi läbi puhta koodi, alati mõeldes kasutajale, lõpptulemuseks terviklahendused koos kodulehe sisuga.