Pärnumaa Ettevõtluse Auhind 2017

Konkurss Pärnumaa Ettevõtluse Auhind on kõrgeim maakonnapoolne tunnustus ettevõtjatele. Konkursi käigus selgitatakse välja ja tuuakse teistele eeskujuks parimaid tulemusi näidanud ettevõtjad viies kategoorias:

 • Aasta Maaelu Edendaja 2017
  Tunnustame majanduslikult edukaid Pärnumaa väikeettevõtteid, mis tegutsevad väljaspool Pärnu linna ja on näidanud suurimat töötajate arvu ja müügitulu aastakasvu.
  (kandideeri)
 • Aasta Noor Ettevõtja 2017
  Tunnustame kuni 35-aastaseid (kaasa arvatud) Pärnumaa ettevõtjaid väljapaistva tegevuse eest ettevõtluse edendamisel maakonnas.
  (kandideeri)
 • Aasta Turismiarendaja 2017
  Tunnustame Pärnumaa ettevõtjaid, kes on saavutanud majanduslikku edu originaalsete teenustega ja välja paistnud turismisektori arendustegevusega.
  (kandideeri)
 • Aasta Naisettevõtja 2017
  Tunnustatakse Pärnumaal tegutsevaid naisettevõtjaid, kes on juhtinud oma ettevõtet vähemalt 3 aastat ja on oluliselt kasvatanud müügimahtusid/kasumit võrreldes eelnenud majandusaastatega.
  (kandideeri)
 • Aasta Eksportöör 2017
  Tunnustame Pärnumaal tegutsevaid ettevõtjaid kes on kasvatanud ekspordi aastamahtusid võrreldes eelmise perioodiga.
  (kandideeri)

Tutvu hindamiskriteeriumitega siin.

Konkurss on avatud kuni 08.09.2017

Konkursile võivad esitada kandidaate või teha ettepanekuid ettevõtjad ise, teised juriidilised ning füüsilised isikud ja kohalikud omavalitsused. Kandideerimisankeedid esitatakse Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskusele.