BASIS Interreg

EttevĂ”tete rahvusvahelistumise arendamise projektis osalevad jĂ€rgmised avaliku konkursi korras kandideerinud PĂ€rnumaa ettevĂ”tted: PCG OÜ, Matogard OÜ, Targa Maja Lahendused OÜ, Skamet OÜ, LL Metal OÜ, Pajo AS, Active Systems OÜ, Nex Data Systems OÜ, Kastoram OÜ.

Projektis osalevatel ettevÔtetel on vÔimalik osaleda kontaktseminaridel LÀtis, Soomes ja Rootsis, saada teavet ja koolitust nimetatud sihtturgude kohta, koolitust rahvusvahelistumise arendamise teemal, osaleda Àrikohtumistel ja luua kontakte LÀti, Soome ja Rootsi ettevÔtetega.

15-17 juunil 2011 osalesid kolme PĂ€rnumaa ettevĂ”tte esindajad ja PEAKi ettevĂ”tluskonsultandid Soomes, Turu linnas ja regioonis toimunud rahvusvahelisel kontaktseminaril. Kolmel pĂ€eval toimusid ettevĂ”tete tutvustused, kĂŒlastused ja kontaktĂŒritused, osalejad said ĂŒlevaate Turu linna ja regiooni majandusest, Soome sihtturu eripĂ€radest ja ettevĂ”tluse tugiorganisatsioonidest. Tulemusena said ettevĂ”tted uusi Ă€rikontakte, potentsiaalseid koostööpartnereid ja lihvida oskusi vĂ€liskontaktide loomisel, PĂ€rnumaalt osalesid OÜ Matogard, OÜ PCG ja OÜ Targa Maja Lahendused. PĂ€rnumaa arengu mĂ”ttes on sarnased tegevused vajalikud ettevĂ”tete ekspordivĂ”imekuse arendamisel ja maakonna kui hea ettevĂ”tlus- ning kĂŒlastuskoha tutvustamisel.

Kokku kestab projekt 2013.a lĂ”puni. BASIS projekti partnerid on ettevĂ”tluse tugiorganisatsioonid ja ĂŒlikoolid, kes kaasavad tegevustesse vĂ€ike- ja keskmise suurusega ettevĂ”tjad.

Rohkem informatsiooni SIIN