Kastan Taskus

MTÜ Kastan Taskus peamiseks tegevusväljundiks on festivali Augustiunetus igaaastane korraldamine. Augustiunetus on igal suvel, ühel augustikuu laupäevaõhtul Pärnu rannarajoonis aset leidev tänavafestival mille raames toimub kümneid kontserte, näituseid, loenguid. Otse tänavatel on linlaste poolt püsti löödud poolesaja nn. üheõhtukohviku. 

MTÜ Kastan Taskus asutati 2008. aastal eesmärgiga teha midagi ägedat ja head. Täpset ideed ühingu asutamise hetkel veel ei olnud, kuid juba kaks aastat hiljem oli Kastani juhatus paisunud kolmeliikmeliseks. Lisaks sellele oli tegevusse haaratud veel ligi kümme vabatahtlikku, kelle ideede ja initsiatiivi koosmõjul sündis Augustiunetuse tänavafestival. Meid toetasid küll EAS ja Pärnu linn, kuid suurem osa tööst on ära tehtud ikkagi õhinapõhiselt. Ja nii juba viis aastat. Meeskond on vahepeal kasvanud, mõned vabatahtlikud on eemaldunud ja uued õhinal vabatahtlikud, uute ideede ja kontaktvõrgustikega on lisandunud.

MTÜ Kastan Taskus on kuue tegutsemisaastaga oma eksistentsi igati õigustanud, panustanud agaralt sumeda suvelõpu turundamisele ja kogukonna kaasamisele Pärnus ning pälvinud igal aastal ka avalikku tunnustust Pärnu linna ja selle elanike poolt.

10_au_logo

www.augustiunetus.ee
E-kiri: august@augustiunetus.ee
FB: Augustiunetus

10_au_pilt