Pärnu Ettevõtlike Naiste Klubi

MTÜ Ettevõtlike Naiste Klubi koondab ettevõtlike naisi, luues võimalusi enesearenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks ning võimalust tegeleda heategevusega. Klubi motoks on, et klubiga liitudes ei pea olema ettevõtja, küll aga ettevõtlik!

2011 aastal said kokku 3 ettevõtliku naist ja otsustasid liituda BPW Estonia organisatsiooniga, Eestis tuntud ka kui EENA. Kiirelt kasvanud klubiliikmete arv ning kõigi ühtsest soovist olla aktiivne just kohalikul tasandil otsustati 2014 aastal suurest organisatsioonist lahku lüüa ning luua iseseisev klubi, mille nimeks sai MTÜ Pärnu Ettevõtlike Naiste Klubi (PENK). Meie peamisteks ettevõtmisteks on erinevate ettevõtete külastamine, kohtumised põnevate inimestega, osalemine heategevuses, konverentside/seminaride korraldamine.

Meie traditsiooniks on osalemine temaatilise kohvikuga tänavafestivalil Augustiunetus. Müügitulust toetame Pärnu Naiste Varjupaiga naisi ja lapsi. Igal talvel korjame patju, tekke ja krõbinaid Pärnu Loomade Varjupaigale. 2014 aasta sügisel korraldasime ettevõtlikele ja ajaloo huvilistele naistele konverentsi, mis oli pühendatud esimesele eestlasest naislendurile Elvy Kalep´ile. Uurime tema elulugu ning meie eesmärgiks on Elvy Kalep´i mälestus jäädvustada, kaasata tema isik kooliprogrammi ning püstitada talle Pärnu linnaruumi mälestusmärk.

 

13_enk_logo

E-kiri: parnuenk@gmail.com
FB: Pärnu Ettevõtlike Naiste Klubi

13_enk_pilt