Pesapuu

MTÜ Pesapuu keskus avas oma uksed 2012 aasta suvel. Pesapuu pakub erinevaid teenuseid, mis aitavad keskuse klientidel parandada oma toimetulekut ning leida vĂ”imalusi tagasi pöördumiseks tavatööturule.

Algusest alkates ajast on ĂŒhing tegutsenud eesmĂ€rgiga, toetada raskustesse sattunud inimesi nende toimetuleku taastamisel. Keskuses pakutakse psĂŒhholoogilist nĂ”ustamist, vĂ”lanĂ”ustamist ja tugiisikuteenust. Samuti on arendamisel sotsiaalne ettevĂ”tlus.

Teenustevaliku ĂŒhe osana pakutakse individuaalset nĂ”ustamist ning tööharjutuse vĂ”imalust. MTÜ Pesapuu keskusest on kujunenud kogukonna keskus, kuhu inimesed, kes on Keskuse teenuste toel oma elu «liikuma» saanud, ikka ja jĂ€lle tagasi tulevad. Vastastikku jagatakse oma kordaminekuid ning tagasilööke vĂ”i kĂ€iakse lihtsalt juttu vestmas.

LĂ€bi klientide toetamise panustatakse samuti otse PĂ€rnumaa kogukonna tugevamaks ja elujĂ”ulisemaks muutmisse. Teenustevaliku edasi arendamisega tagab MTÜ Pesapuu, et kliendid saavad Pesapuu Keskusest toe, mis nende individuaalsete vajadustega kĂ”ige paremini sobib. Selleks tehakse koostööd nii erinevate ametiasutustega, Ă€risektoriga kui ka teiste mittetulundusĂŒhingutega.

 

16_pesapuulogo

E-kiri: mtupesapuu@gmail.com
FB: MTÜ Pesapuu

16_pesapuupilt