Tihemetsa Motoklubi

Tihemetsa motoklubi tegutses pikki aastaid Tihemetsa Sovhoostehnikumis omaaegse tuntud võidusõitja Sulev Saare eestvedamisel ja paljud motokrossikuulsused on alustanud just Tihemetsa Sovhoositehnikumi motoklubist oma võistleja karjääri. 1995 aastal registreeriti «MTÜ Tihemetsa Motoklubi». Motoklubi tegevus on suunatud nii tippspordile kui ka rahvasportlastele. Pikki aastaid on klubi järjepidevalt korraldanud motokrossivõistluseid ja treeningkogunemisi.

Mittetulundusühinguna tegutseb Tihemetsa Motoklubi 1995. aastast. Põhitegevuseks on motokrossivõistluste ja treeningute korralda-mine. Tegevus toimub Pärnumaal, Saarde vallas, Lauri krossirajal.

Tänu Euroopa liidu maaelu arengukava toetustele on klubi valmis ehitanud Saarde valda valgustatud terviseraja, renoveerinud Lauri motokeskust ja alustanud stardimaja ja noorte huvialakeskuse ehituse I etapiga. Lauri motokeskuse arendus käib pidevalt, valminud on erinevaid radu treeninguteks erinevate raskusastmetega. Ka erineva pinnasega, et saaks treeninguid läbi viia vihmasel perioodil. Treeninglaagreid on korraldatud nii noortele kui ka täiskasva-nutele. Motoklubi hallata on lisaks Lauri krossirajale ja terviserajale veel ka maaüksus mis piirneb Lauri krossirajaga. Sinna on kavas teha kestvuskrossi rada ja liivase pinnasega trennirada. Saarde küla terviserada on mõeldud vaba aja veetmiseks, treenimiseks ja talvel suusatamiseks.

MTÜ Tihemetsa Motoklubi areng on suunatud kõigile spordihuvilistele, et tegevust oleks aastaringselt nii tervisesportlastele kui tippsportlastele.

 

16_tihemlogo

www.tihemetsamoto.ee
E- kiri: vaino@tihemetsamoto.ee
FB: Tihemetsa Motoklubi

16_tihempilt2