Ühisnädal

Ühisnädal_veebipäis

 uhisnadal-print plakat

 

 

 Ühisnädala Foorum Kuidas saab MTÜ ettevõtjale kasulik olla?”

Foorumil tutvustavad ettevõtjad Janek Mäggi (Suhtekorraldus-ettevõtte Powerhouse asutaja ja juhataja, Lastehaigla toetusfondi nõukogu esimees, vähiravifondi „Kingitud elu“ üks algajatest), Margus Oro (SOS Lasteküla tegevjuht), Andrus Aljas (Estonia Spa Hotels juhataja), Anna Karolin (endine Heateo SA portfellijuht, strateegilise filantroopia nõustaja) oma kogemusi, mis kasu on nad ettevõtjana saanud osaledes koos vabaühendustega erinevates ühiskonda muutvates algatustes. Lisaks toimuvad praktilised teemakojad,

kus eeskõnelejad jagavad juba konkreetseid näpunäited ühendustega koostöö algatamiseks.

Foorumile on oodatud ettevõtted ja vabaühendused ning osalemine on tasuta. Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine, mida saab teha siin

Kohtade arv on piiratud! Foorum toimub 26.11.2015 Estonia Resort Hotel&Spa konverentsisaalis, A.H. Tammsaare pst 4A/6. Registreerimine ja kohvilaud on avatud juba kell 12.00.

PÄEVAKAVA

12.00-12.20 kogunemine, kohv-tee-pirukas

12.20-12.30 Avasõnad ja tervitused (maavanem Kalev Kaljuste, PEAK juhataja Teet Kurs)

12.30-13.00 Andrus Aljas, sissejuhatus teemasse: 2. sektor + 3. sektor = x

13.00-13.40 Janek Mäggi, mis on mind kui ettevõtjat motiveerinud toimetama vabaühendustes ning miks vabaühendus ja ettevõtja peaks koostööd tegema.

13.40-14.20 Anna Karolin, minu kogemused ettevõtjate ja mtü-de kaasamisel algatuste elluviimiseks

14.20 – 15.00 Paneeldiskussioon, kuidas importida sotsiaalset innovatsiooni Pärnumaale, juhib Andrei Korobeinik (Janek Mäggi, Anna Karolin, Evelyn Eichhorst)

15.00-15.30 värskenduspaus kerge suupistega

15.30-15.45 sissejuhatus pealelõunaseks tööks

15.45-16.30 praktilised töötoad

  1. Mis kasu saab ettevõtja, kui ta osaleb kodanikualgatustes – Margus Oro
  2. Mis motiveerib ettevõtjat ja kuidas teda kaasata ideede elluviimisesse – Anna Karolin (sihtgrupp MTÜd)
  3. Kuidas koostöös ühendustega ellu viia innovaatilisi ideid – Janek Mäggi
  4. Miks tasub toetada oma töötajate professionaalset vabatahtlikkust ühenduste juures? Krista Habakukk

16.30-17.00 atraktiivne kokkuvõtete tegemine

INFO Daisi Sprenk daisi@peak.ee, tel. 53455161

 

ühisnädal

 

Ühisnädal on kodanikualgatust ja kodanikuühiskonda tutvustav nädal, mis toimub igal aastal novembrikuu viimasel nädalal üle terve Eesti.

2015. aastal toimub Ühisnädal 23.-29.novembrini. Sellel nädalal on kõik oodatud midagi ette võtma ja varasemalt mõttes olnud ideid ellu viima. Olgu selleks siis organisatsiooni avatud uste päev, arutelu kohaliku omavalitsuse inimestega või mõni teine tore sündmus: mõttekoda, kunstinäitus, kasvõi oma sõpruskonna ühine väljasõit. Kõik, mis väärtustab või tutvustab teistele kodanikualgatust, koosloomist ja ühistegevust on teretulnud ning oodatud. Oma tegevusi saab kajastada üle-eestilises Ühisnädala programmis.
Oma sündmuse lisamiseks programmi saada mulle selle kirjeldus:
1. sündmuse nimi,
2. kuupäev,
3. toimumiskoht,
4. teema täpsustus/ sisu,
5. osalemise tingimused (registreerimine, tasu jm),
6. korraldaja, kontaktisik

Edastades oma sündmuse kirjelduse enne 15.oktoobrit jõuab sinu sündmuse reklaam üle-eestilisse meediasse. Novembri alguses ilmub üle-eestiliselt Postimehe vahelehena Kogukonnaleht, kus muuhulgas kajastatakse kõiki Ühisnädala tegemisi. Lisaks kajastatakse Pärnumaa sündmusi maakondlikes meediakanalites, sh Pärnu Postimehes ja kodulehel www.peak.ee.

Saada sündmuse kirjeldus e-posti aadressile: daisi@peak.ee. Küsimuste korral võtke kindlasti minuga ühendust tel: 534 55 161 Daisi Sprenk.

NB! Sündmusi saab kalendrisse lisada ka peale 15.oktoobrit.

2014. aastal toimus Pärnumaal üle 20 sündmuse, milles osales ligi 1200 inimest